Search API Solr (8.x-3.1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: error
sr: грешка

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Files
sr: Фајлови

en: no
sr: не

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Undefined
sr: Недефинисано
