Search API Solr (8.x-3.4) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: error
km: កំហុស

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Files
km: ឯកសារ

en: no
km: ទេ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Additional information
km: ព័ត៌​​មាន​បន្ថែម​
