Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Search
oc: Recercar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
