Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Search
be: Пошук

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
