Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Language
fi: Kieli

en: Search
fi: Etsi

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
