Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
