Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Search
si: සොයන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
