Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: Search
da: Søg

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Multilingual
da: Sprog

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Stop words
da: Stop-ord
