Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Search
lt: Paieška

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
