Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: About
my: အကြောင်း
