Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Language
ps: ژبه

en: Search
ps: لټون

en: Export
ps: بهرول

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
