Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Search
et: Otsing

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Domains
et: Domeenid
