Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Language
id: Bahasa

en: Search
id: Pencarian

en: Export
id: Ekspor

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Field Type
id: Jenis field

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Domains
id: Domain
