Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Search
mr: शोध

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
