Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Search
ur: تلاش

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
