Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие
