Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Domains
el: Ονόματα χώρου
