Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Language
fr: Langue

en: Search
fr: Rechercher

en: Export
fr: Exporter

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Field Type
fr: Type de champ

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: Domains
fr: Domaines

en: Stop words
fr: Mots d'arrêt

en: Text Files
fr: Fichiers texte

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.

en: Add SolrFieldType
fr: Ajouter SolrFieldType

en: SolrFieldType Configuration
fr: Configuration de SolrFieldType

en: Edit SolrFieldType
fr: Modifier SolrFieldType

en: Delete SolrFieldType
fr: Supprimer SolrFieldType

en: Get schema_extra_types.xml
fr: Obtenir schema_extra_types.xml

en: Get schema_extra_fields.xml
fr: Obtenir schema_extra_fields.xml

en: Get config.zip
fr: Obtenir config.zip
