Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Search
os: Агуырд

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан
