Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Language
es: Idioma

en: Search
es: Buscar

en: Export
es: Exportar

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Field Type
es: Tipo de campo

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Domains
es: Dominios

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
