Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
