Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Search
ar: بحث

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
