Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Search
ast: Guetar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta
