Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Search
fa: جستجو

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
