Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
