Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Language
pt: Idioma

en: Search
pt: Buscar

en: Export
pt: Exportar

en: Label
pt: Rótulo

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Field Type
pt: Tipo de Campo

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Domains
pt: Domínios

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
