Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Search
eu: Bilatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Domains
eu: Domeinuak
