Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Search
gu: શોધ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: About
gu: વિશે
