Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Language
hi: भाषा

en: Search
hi: खोज

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Text Files
hi: पाठ संचिका
