Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Search
ca: Cerca

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Field Type
ca: Tipus de camp

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
