Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Language
nn: Språk

en: Search
nn: Søk

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
