Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Domains
sk: Domény

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
