Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
