Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Export
vi: Xuất

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
