Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
