Search API Multilingual Solr Search (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Multilingual
ta: பன்மொழி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
