Search API sorts (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Default order
gu: મૂળભૂત ક્રમ
