Search API sorts (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Display
jv: Tampilan

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Default order
jv: Préntah gawan
