Search API sorts (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: status
ta: நிலை
