Search API sorts (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Default order
da: Sortering

en: Default sort
da: Standardsortering

en: Relevance
da: Relevans

en: Sorts
da: Sortering
