Search API sorts (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Search
is: Leita

en: Weight
is: Vekt

en: Field
is: Rein

en: status
is: støða

en: Save settings
is: Goym setingar

en: Default order
is: Standard raðfylgja
