Search API sorts (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: status
sq: gjendja

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Default order
sq: Renditja e prezgjedhur
