Search API sorts (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Display
ta: காட்சி

en: status
ta: நிலை

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Default order
ta: இயல்பான வரிசை
