Search API sorts (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Default order
af: Verstekorde

en: Translate
af: Vertaal
