Search API sorts (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: status
bn: অবস্থা

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Translate
bn: অনুবাদ
