Search API sorts (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Display
hr: Prikaz

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Default order
hr: Zadani redoslijed

en: Translate
hr: Prevedi
