Search API sorts (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Display
km: បង្ហាញ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Default order
km: លំដាប់​លំនាំដើម

en: Translate
km: បកប្រែ​
