Search API sorts (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: status
ne: स्थिति

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Translate
ne: अनुवाद
