Search API sorts (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Field
nl: Veld

en: Display
nl: Weergeven

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: Translate
nl: Vertalen

en: Relevance
nl: Relevantie

en: The changes were successfully saved.
nl: De wijzigingen zijn succesvol opgeslagen.

en: Sorts
nl: Sorteringen
