Search API sorts (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Display
ast: Pantalla

en: status
ast: estáu

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
